Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

okladka A5 210x148mm mala czarna 11 akcept aktualna2

Prawda jest taka, że do zakończenia pisania poradnika " Mała Czarna" zabieram się już od dawna. Sytuacje losowe powodowowały, że nie miałam pełnego zaangażowania w realizację projektu, a co ważne konkretnej peunty, która musi towarzyszyszyć każdej opowowiedzianej historii. Pojawiające się w moim życiu nowe doświadczenia, syuacje i ludzie wpływają na zmianę detalów, ale i na ostateczny charakter poradnika.

Poznajcie przesłanki, które wpłynęły na fakt, że zaczęłam pisać poradnik i moje cele co do niego w 2019 roku.

Jednym z celów na 2019 rok jest dokończenie książki i jej publikacja, nawet w niedużym nakładzie, ale co ważne pokazanie mojej wizji Wam :) - aktywnym, przedisębiorczym.

Dla wielu mała czarna to po prostu kawa:). Z tym także jest związany tytuł mojej książki. Kocham kawę i bez jej aromatu i smaku mój dzień wyglądałby zupełnie inaczej. Kiedyś piłam jej dużo. Teraz zostaję przy dwóch filiżankach. Starcza, o dziwo!:) Kawa nie wpływa na mnie pobudzająco, jestem ogólnie energiczną osobą i dodatkowych wspomagaczy nie potrzebuję. Uwielbiam jej smak. Gorzka, czarna,niezbyt mocna, ale też nie słaba. Idealna jest w MC Cafe. Sama była w szoku jak jej spróbowałam, ale do teraz nie mogę przestać.

Mała Czarna to także ja, tak wiele osób mnie określa. Jestem niska i lubię kolor czarny, który idealne pasuje z czerwoną szminką. Mam przy tym ciemne włosy, a oczy zielone:)

Mała Czarna to również temperament, konkretny, mocny, stanowczy. Jako kolor jestem czerwona z domieszką żółtej:) (Taylor Hartman)

Jakie były powody, że zacząłam pisać poradnik:

  • zmiany w życiu i motywacja do tego, aby o tym opowiedzieć, jako wskazówki i przestrogi,
  • doświadczenia w biznesie (te nieprzyjemne często, wynikające ze skłonności do ryzyka i dużej potrzeby współpracy z innymi),
  • ludzie napotkani na drodze, Ci którzy natchnęli mnie do tego aby opowiedzieć o swoim życiu,
  • realizacja marzenia - zawsze chciałam napisać swoją własną książkę, to moje marzenie od zawsze,
  • miłość do tworzenia, pisania, kreowania - miałam pomysł i stwierdziłam, że nie może on leżeć w szufladzie, albo się uda, albo nie, trzeba spróbować,
  • wsparcie bliskich w realizacji celów - rodziny, chłopaka, przyjaciół,
  • wpływ toksycznych ludzi na innych i chęć opowiedzenia o tym,
  • pomysły na biznes, sprzedaż, marketing i chęć podzielenia się tym,
  • rozwój własny jako jeden z kluczowych elementów w naszym życiu,
  • wiara w siebie jak wiele daje, a jak jej brak niszczy....

Będzie tam dużo porad życiowych i biznesowych, które być może wielu z Wam się przydadzą, a dla niektórych będą czymś co sami przeszli. Liczę, że będziecie go traktować jak motywator i inspirator, do którego czasem zerkniecie.:)

Pozdrawiam, Agnieszka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

KONTAKT

 

logo mala czarna 05 akcept 2

Mała Czarna
www.mala-czarna.com

tel. 668 027 012
kontakt@mala-czarna.com