PARTNERZY

Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

post3 cytat mala czarna 01

Jestem osobom, która całe życie działała spontanicznie, kierowała się sercem i chęcią zmiany Świata. Lubię wyzwania, nie lubię ograniczeń.

Bardzo często żałowałam potem moich decyzji i zaangażowania się w projekty czy współpracę z innymi, gdyż nie były one osadzone w realiach lub poparte konkretnymi ustaleniami. Ostatecznie więc nie zostały realizowane.

To samo tyczy się pomocy innym. Zawsze chętnie to robiłam, kosztem czasu lub pieniędzy, co kończyło się bardzo różnie.

Życie nauczyło mnie BARDZO wiele, po 36 latach patrzę zupełnie inaczej na podejmowane decyzje i przykładowo jeśli nie czuję z klientem tzw. " chemii" w ogóle nie podejmuje się współpracy, bo wiem, że i tak nic z tego długotrwałego nie wyjdzie.

Przy każdej podejmowanej decyzji otwieram swój notatnik " SWOT", gdzie na znanym wszystkim narzędziu - siatce SWOT( słabe/ mocne strony, ograniczenia/ możliwości) weryfikuję decyzję/ projekt/ współpracę. I wiecie co to naprawdę działa.

Jestem więc zdania, że każdy z nas może sobie wypracować jakieś własne narzędzie weryfikacji decyzji, aby nie ograniczały go one w pójściu dalej, działaniu, zmianach w życiu. Musi jednak byś to zgodne z nami, z naszymi wartościami, potrzebami, przekonaniami. Nic na siłę.  Jeśli Ty nie lubisz podejmować decyzji, działać aktywnie itp., zawsze możesz współpracować z godną ZAUFANIA i sprawdzoną przez Ciebie życiowo i formalnie osobą, która Cię w tym wesprze.

Nie bój się jednak podejmować działania. Jestem zdania, że działanie nas rozwija, pomaga nabywać doświadczenia i co ważne UCZY.

Z perspektywy czasu podziwiam kobiety, które zdecydowały się np. zostać mamami, to ogromne wyzwanie, wiele wyrzeczeń i zmian w życiu. To odpowiedzialne zadanie i ta zmiana na pewno sprawia, że one także zmieniają się....

Nie uciekajmy od działania, ale analizujemy każdą decyzję, nie obłędnie, ale racjonalnie i w skupieniu na własnych potrzebach, wartościach, ograniczeniach i możliwościach.

Powodzenia!

ps. jak chcecie poznać działanie notatnika " SWOT" dajcie znać, pomogę go stworzyć: kontakt@mala-czarna.com

 

 

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

KONTAKT

 

logo mala czarna 05 akcept 2

Mała Czarna
www.mala-czarna.com

tel. 668 027 012
kontakt@mala-czarna.com