baner_mala_czarna_02.png
baner_mala_czarna_02.png
Slider

 

 

 

 

Książka o tym dlaczego warto walczyć o swoje marzenia i ideały:)

pani m 7Człowiek uczy się całe życie. Poznaje siebie, swoje możliwości, ograniczenia, słabe i mocne strony. Mając 35 lat miałam możliwość poznania dwoch skrajnych sposobów na " bycie szczęśliwą" i dopiero teraz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że chyba już wiem na czym ten sekret polega. Bycie sobą pod kazdym względem, słuchanie swojej intuicji, brak blokad, unikanie toksycznych ludzi, działanie zgodnie z celami i planami jakie sobie stawiamy to " to coś" co może doprowadzić Ciebie do "szczęścia'. Mała Czarna ma być przewodnikiem dla tych, którzy nie wierzą, że mogą wszystko, że mają potencjał, który wystarczy po malych kroczkach odkrywać i wykorzystywać. Jest to książka dla każdego, kto nie ma motywacji do zmian, szuka wsparcia w na kierunkowaniu na nie lub ma ogrom pomysłów, ale nie wie od czego zacząć, by je zrealizować.... Jednym słowem, jest dla KAŻDEGO kto chce coś zmienić w swoim życiu, ale nie za bardzo ma na to pomysł lub motywację:)

Mała Czarna?

pani m 3Często jestem tak nazywana, to książka o mnie:) O moim życiu, doświadczeniu... o tym, że nie wierząc w siebie i swoje możliwości, pomagając ludziom, którzy tylko czekają na Twoje potknięcie, nie pilnując swoich interesów na korzyść innych - szczęścia nie osiągniesz. Wręcz przeciwnie stracisz swój cenny czas i zmarnujesz mozliwości zrobienia czegośc naprawdę "dobrego". Mała Czarna to mój ulubiony napój. Bez, którego moje możliwości kreatywne są rzeczywiście ograniczone:) Jestem i zawsze będę kojarzona z kawą:) 
 
Poradnik o życiu, o wyzwaniach, o byciu szczęśliwą kochając swoją pracę, o pogodzeniu pracy z zyciem osobistym, o tym, że miłość można znależć dopiero po 30, o tym, że czasami nie warto coś robić na siłę, a lepiej poczekać, o tym, że ogromna wiara w to, że będzie lepiej mimo faktu, że życie daje Tobie solidnego kopniaka kazdego dnia to taka moc, której nie wymyślił jeszcze żaden naukowiec. Samomotywacja! Nigdy, przenikgdy nie trać wiary w siebie! Żyj w zgodzie ze sobą i swoimi celami.
 
Moje porady być może Cię natchną do działania. Być może moja historia będzie dla Ciebie zbyt ekstremalna, aby była mozliwą - czasem sama nie wierzę, w to co mnie spotkało ( tak w totalu):). Być może nie będziesz fanem mojej twórczości, ale zapewniam, że czas spędzony na czytaniu MAŁA CZARNA nie będzie czasem straconym:)

PARTNERZY

Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Moja okładka:)

okladka A5 210x148mm mala czarna 11 akcept aktualna2

Okładka mojego poradnika była projektowana już od dawna, ale nadal nie wiem czy to jest mój ideał:)

Mam jeszcze chwilę, aby pomyśleć.

 

Poradnik Mała Czarna to życiowy przewodnik o błędach, sukcesach, porażkach. To poradnik o tym czego warto unikać, a co przygotować. Nie będzie łatwych tematów, ani wyłącznie tych przyjemnych. Będzie bardzo głęboko i na temat. Będzie o tym dlaczego warto unikać toksycznych ludzi i o tym, że biznes może zniszczyć najlepsze przyjaźnie. Przede wszystkim będzie jednak o tym jak przetrwać i iść z podniesioną głową do góry. Starać się przynajmniej:)

Wierzę, że moje doświadczenia pomogą Wam osiągać Wasze cele i co najwążniejsze uwierzycie w sebie i swój potencjał:)

Okładka przedstawia całość tego co zawarte w poradniku (za pomocą haseł). Postać " Małej Czarnej" będzie się przewijała przez całą książkę. Wymyśliłam ją już dawno, a Adam Polkowski ją cudnie naszkicował. Jest ona " kopią " mnie, w szczególności z tą czerwoną szminką:)

KONTAKT

 

logo mala czarna 05 akcept 2

Mała Czarna
www.mala-czarna.com

tel. 668 027 012
kontakt@mala-czarna.com